В сучасних умовах роль сфери послуг зростає у світовій економіці.і. Зростає діапазон пропонованих послуг та зайнятість в даній сфері. Це пов’язано з розвитком нових технологій, зміною рівня життя. Потреби сучасного споживача стають більш вимогливими до якості послуг. Отже, споживач має великий вплив на розвиток бізнесу в сфері послуг, тим самим сучасні засоби та методи створюють нові можливості для всіх учасників цього ринку.

Швидкими темпами розвиваються туристичний сектор, побутові послугипослуги швидкого харчування, ремонтно-будівельні послуги та сектор послуг, пов’язаний з розважальними і видовищними заходами.

Аудиторський контроль України  має широкий спектр діючих договорів бухгалтерського аутсорсингу у сфері послуг, а саме розважальні комплекси, кінотеатри, кафе , туристичні агенства, салони краси, адвокатські об’єднання, спортивні майданчики, автотехсервіси , вантажні послуги,IT –послуги та реклама  ветеренарні кліниці , вокальні студії та цифрові навчальні курси, клінінг, транспортні та ремонті послуги, інтернетпровайдери,  встановлення відеоспостереження, ведучі на особливі події, блогери  тощо.

Команда Аудиторського контролю України з задоволенням підхопить ланку бухгалтерського та податкового обліку вашого бізнесу.