ТВЕРДОСТУП ГАННА ОЛЕКСІЇВНА

Співпрацюю з компанією «АУДИТОРСЬКИЙ КОНТРОЛЬ УКРАЇНИ» майже з моменту її заснування, хочу виразити свою подяку за допомогу в податковому плануванні та оперативну відповідь на питання під час діяльності.
http://cheese-please.com.ua/shop/

 

ТОВ «ТИГР ПЛЮС»

Я завжди отримую кваліфіковані консультації на всі мої поставленні питання . Висловлюю подяку команді «АУДИТОРСЬКИЙ КОНТРОЛЬ УКРАЇНИ» за особливий підхід до нашого підприємства , турботу та відповідальність. Ми завжди повідомлені про зміни в законодавстві , які стосуються нашого підприємства . З ними приємно мати справу .
Доценко Михайло Володимирович

 

ДОЦЕНКО ЛАРИСА ВІКТОРІВНА

Хочу подякувати компанії «АУДИТОРСЬКИЙ КОНТРОЛЬ УКРАЇНИ» за консультації з ведення підприємницької діяльності, за допомогу в податковому плануванні. Подяка Вам і за вкрай необхідну клопітку працю, яка визначається ще й найвищими моральними критеріями: порядністю, чесністю, принциповістю, законністю. Добробуту вам і процвітання, рівноваги і творчого неспокою!

 

ТОВ «СЬОНМЕЗ ЕКО ЛТД»

Компанія «Sönmez Eko LTD» є однією з багатопрофільних торгових фірм, процвітаюча на ринку вже 20 років. Діяльністю компанії «Sönmez Eko LTD» також є експорт, що має свої нюанси у бухгалтерському та податковому обліку , знайти бухгалтера якому довіряєш дуже важко, ми знайшли компанію якій довіряємо повність життя нашого підприємства.
Компанія висловлює щиру подяку компанії «АУДИТОРСЬКИЙ КОНТРОЛЬ УКРАЇНИ» за професійну допомогу у вирішенні ряду складних юридичних питань, що супроводжують діяльність.
Команді ТОВ «АУДИТОРСЬКИЙ КОНТРОЛЬ УКРАЇНИ» успішно вдалось забезпечити супровід взаємовідносин нашого підприємства з податковою інспекцією. Завдяки цій компанії «Sönmez Eko LTD» отримало надійну юридичну підтримку.
«Sönmez Eko LTD» в особі громадянина туретчини Сьонмез Бекір Арди підтверджує, що компанія «АУДИТОРСЬКИЙ КОНТРОЛЬ УКРАЇНИ» » зарекомендувала себе як найдійний партнер, здатний швидко реагувати на потреби клієнта та надавати якісні послуги.
http://turkey.wmi.biz.ua/o-nas/

 

ТОВ «СЕВЕН РЕФРАКТОРИЗ УКРАЇНА»

Серйозні люди, серйозний підхід до роботи
http://www.sevenrefractories.com/