prise_Lust

Перевірки правильності розрахунку податків і зборів податкової інспекцій є невід’ємною складовою діяльності будь-якої компанії. І якщо її не можна уникнути, то дуже важливо завчасно вжити максимум заходів для того, щоб такі перевірки проходили без зайвої суєти, з розумінням ситуації і впевненістю у своїх діях. Незважаючи на те, що податкове законодавство України завжди славилося своєю неоднозначністю, прийняття Податкового кодексу тільки ускладнило ситуацію, що як показує практика, збільшує ризик здійснення помилки.

 

Зменшити податкові ризики до прийнятного рівня, а в деяких випадках і зовсім виключити, допоможе перевірка податкового обліку співробітниками нашої фірми. Це своєрідне поєднання консалтингових послуг та аудиту, оскільки ця процедура передбачає застосування методики аудиту, але вже не для фінансової звітності, а для податкової. У ході перевірки податкового обліку аудитором вивчаються і аналізуються господарські операції підприємства на предмет їх правильності відображення в податковому обліку та податковій звітності.

 

Перевірка податкового обліку дозволяє підприємству своєчасно виявити «вузькі місця» в обліку і виправити помилки до приходу податкового інспектора. А це, в свою чергу, допоможе знизити суму штрафних санкцій.

 

Перевірка податкового обліку нашими співробітниками допоможе виявити «вузькі місця» в обліку, документообіг або договірних схемах. Множинні прогалини в податковому законодавстві призводять до різних варіантів трактування податкових норм. Аудитор дасть об’єктивну оцінку такої неоднозначної податкової нормі, допоможе зважити всі «за» і «проти», а також надасть рекомендації по відстоюванні своєї позиції. Безумовно, надана консультація з позицією аудитора, що допомагає клієнту відстояти свої інтереси, є наслідком практики вирішення подібних спорів.

 

Результатом перевірки податкового обліку є звіт, в якому буде міститися розрахунок всіх податків за даними аудитора в порівнянні з даними, задекларованими підприємством. Звіт про перевірку містить також посилання на норми при аналізі спірної ситуації або в рамках проблемної ділянки, за яким підприємством допущена помилка. Тому надана інформація підкріплена нормативною базою.

 

Підприємство може замовити податкову перевірку всієї діяльності, окремих ділянок або операцій. Також можна провести перевірку податкового обліку в рамках окремих (найбільш проблемних або штрафонебезпечних) податків.

 

Дані звіту про проведену перевірку податкового обліку є конфіденційною інформацією, яка не розголошується аудиторською фірмою.

 

Завдяки послузі податковий аудит компанія отримує переваги в часі, а також можливість виправити наявні порушення законодавства з мінімальними фінансовими витратами. Крім того, виявивши можливі помилки, бухгалтерський персонал компанії зможе уникнути подібних ситуацій в майбутньому.

 

Найбільш корисними є періодичні (щоквартальні або щорічні) перевірки податкового обліку аудиторською фірмою, що забезпечують постійний і своєчасний контроль над податковим обліком і сумами податків, що підлягають сплаті до бюджету.

 

Якщо Вас зацікавила дана пропозиція, Ви можете надіслати заявку на електронну адресу olga.v.docenko@gmail.com або зв’язатися з нами за телефонами

 

(056)767-64-37

(095) 727-16-16

(063)372-44-07

prise_Lust