Юридична допомога. До кого звертатися у разі порушення прав та інтересів

розміщено в: Новини, Публікації

Рано чи пізно кожен з нас виявляється в тій чи іншій ситуації, коли відбувається порушень прав людини. Якщо життєва траєкторія привела вас в тупикову або просто в спірну ситуацію, то в такому разі доцільно звернутися за допомогою до грамотного адвокату.

Звертаючись за допомогою до адвоката, кожен з нас може отримати цілий комплекс заходів, спрямованих на надання послуг у сфері права.

Ми можемо звернутися за допомогою, яка в свою чергу має дві форми:

– Комерційна адвокатська поморщився,
– Безкоштовна адвокатська допомога.
І якщо остання надається центрами безоплатної правової допомоги, то комерційну надають особи, які мають права на заняття адвокатською діяльністю. Оплачується така допомога згідно домовленості між двома сторонами: адвокатом і клієнтом.

Надання безкоштовної допомоги є безкоштовним лише для одержувача такої допомоги, а от адвокату його робота оплачується платниками податків у такому розмірі, в якому встановить держава.

Будь-яка адвокатська допомога може надаватися у двох різних варіантах:

1. Первинна допомога адвоката
2. Вторинна допомога

Первинна адвокатська допомога включає в себе етапи консультування клієнта, складання договору, а також процесуального документа.

Вторинна увазі під своєю назвою супровід та захист прав клієнта в суді та представництво прав клієнта в державних і правоохоронних органах.

Кожен з нас має право сам вибирати, за який адвокатської допомогою йому варто звертатися – безкоштовної або комерційної. Проте в нашій країні існує прислів’я, що «безкоштовний сир буває тільки в мишоловці».
Перестраховуючись за свої права, люди частіше вдаються до комерційної адвокатської допомоги, вважаючи її більш якісною, так як мірилом якості є грошовий еквівалент за надання подібних послуг.