Як перевірити свого бухгалтера

розміщено в: Новини, Публікації

Будь-яка діяльність підприємства, малого чи великого, нерозривно пов’язана з фінансами. Це може бути одна людина, що займається всіма фінансовими питаннями, а може цілий відділ, якщо мова йде про велике підприємство.

Іноді трапляється, що підприємство стикається з проблемами, пов’язаними з нарахуванням штрафів, виникненням «хвостів» та іншими, причиною яких може бути недостатній рівень кваліфікації бухгалтерів або ж надмірна завантаженість співробітників, а як наслідок брак часу на виконання робіт і здачу звітності.

Кожен керівник повинен здійснювати контроль за роботою бухгалтерії, розуміти на якому рівні кваліфікації знаходиться головний бухгалтер. Адже тільки тоді можна повністю покластися на цього співробітника і бути впевненим в якості роботи бухгалтерії.

Але часто не всі керівники мають вищу економічну освіту, а тому розібратися в тонкощах роботи бухгалтера дуже складно.

Як контролювати роботу бухгалтерії

Щоб бути впевненим у правильній роботі бухгалтерії, досить періодично перевіряти паперу за наданими звітами, на яких є штамп про прийняття державним органом.

Самостійно можна перевірити таке виконання робіт, як відомості по заробітній платі, табелі обліку робочого часу та інші термінові справи.

Для повного аналізу діяльності бухгалтерії потрібно запросити фахівця ззовні. Ви можете порахувати, що витрати на оплату послуг запрошеного фахівця будуть не виправданими. Ця думка помилкова.

Проведення аудиту (Дніпропетровськ) допоможе розкрити всі «підводні камені», що відбувається у вашій бухгалтерії, а також дасть об’єктивну оцінку фінансового стану компанії. При цьому фахівці, які проводять аудит, дають слушні поради щодо усунення всіх недоліків у бухгалтерській роботі.

Замовити перевірку в Дніпропетровську можна, звернувшись в компанію «Аудиторський контроль України». Телефонуйте за зручним для вас телефоном: (056) 767-64-37 (095) 727-16-16. Ми можемо надати всі види бухгалтерських послуг і організувати ведення бухгалтерського обліку силами наших фахівців.