Що перевіряють за допомогою аудиторських перевірок

  розміщено в: Новини, Публікації

  Головною метою аудиторської перевірки є визначення достовірності фінансової звітності об’єкта перевірки, а також контроль за дотриманням законів, норм і податкового законодавства. Необхідність обов’язкових перевірок пов’язана з тим, що фінансова звітність, яка використовується зацікавленими юридичними особами для прийняття рішень, може бути схильна до перекручувань.

  Критерії, за якими організації підлягають обов’язковій перевірці залежать від організаційно – правової форми, виду діяльності (особливостей діяльності), або від фінансових показників підприємства.

  Які ж підприємства підлягають обов’язковій аудиторській перевірці?

  За критерієм виду діяльності обов’язкова аудиторська перевірка підприємства, якій підлягають фінансові компанії, що відносяться до числа кредитних спілок або страхових організацій, інвестиційних фондів або компаній, з управління активами, емітенти цінних паперів та інші організації відповідно до законодавства України.

  За критерієм організаційно правової форми обов’язкової аудиторської перевірці підлягають організації, які мають організаційно – правову форму відкритого акціонерного товариства, державні підприємства.

  Аудиторські перевірки необхідні суддям, прокурорам і слідчим для підтвердження  достовірності їх фінансової звітності.

  Доцільно проводити аудит в кілька етапів. Приміром, піврічний і подальший третій квартал. Таким чином, у підприємства буде достатня кількість часу, щоб виправити свої помилки і звернути увагу на недоліки. Якщо організація, що підлягає обов’язковій аудиторській перевірці, ухиляється від неї, це тягне певні наслідки, передбачені законодавством.

  Останнім часом послуги аудиторських фірм отримують широке використання. Саме зараз все більше підприємств звертаються з приводу перевірок все частіше і частіше.

  Так, якщо Вам необхідна аудиторська перевірка, Ви можете звернутися в юридична фірма Дніпропетровськ, яка грамотно, професійно і на належному рівні надасть свої послуги.