Нові методи блокування від Фіскальної служби. Важливо для всіх платників ПДВ

розміщено в: Новини, Публікації

Гарна новина! Відмінено такий спосіб блокування підприємства, як 9 стан, тобто блокування реєстрації податкових накладних.
Погана новина! Застосування більш серйозних методів впливу на бізнес.

 

Увага! Важливо, щоб підприємство знаходилось за місцем реєстрації. Саме в цьому суть.
Якщо податкова міліція виїжджає і не знаходить Вас за місцем реєстрації, вона передає в інспекцію по формі №2 акт про те, що ви не знаходитесь за місцем реєстрації. І потім вже податкова, залежно від того, до якого критерію відноситься підприємство («податкова яма», «транзитер»), відразу ж розриває договір на здачу електронної звітності. Тобто моментально блокує діяльність підприємства! І потім, навіть якщо підприємство хоче повторно підключити договір на електронну звітність, то податкова його просто не підключає. А з вигодонабувачами податкова інспекція діє трохи по іншому, а саме: податкова інспекція направляє по формі №18-ОПП повідомлення державному реєстратору, для того, щоб держреєстратор підтвердив місце реєстрації підприємства.

 
Далі державний реєстратор направляє Вам повідомлення, про те, що Ви зобов’язані підтвердити своє місцезнаходження. І якщо Ви з якихось причин, по формі №6 не підтверджуєте своє місцезнаходження, податкова позбавить Вас статусу платника ПДВ! І ви про це навіть не дізнаєтесь!! Тобто Вас позбавляють статусу платника ПДВ і при цьому всі гроші, які були на спецрахунку спишуться державі. Коли Ви спробуєте поновити свій статус платника ПДВ, Вам відкриють новий спецрахунок. На сьогодні відсутній механізм переводу грошей зі старого спецрахунку на новий. Тобто Ви вже можете не претендувати на ці гроші.
Бережіть свій статус платника ПДВ як зіницю ока!