На якій групі вигідно в 2016 році підприємцю

розміщено в: Новини, Публікації

Система оподаткування в 2016 році згідно реформи, проведеної Міністерством Фінансів України, має деякі зміни. На який же системі вигідніше буде знаходитися, адже вибір системи оподаткування є головним хвилюючим питанням всіх підприємців.

 

Обмовимося відразу, що юридичні особи розглядатися у наведеному нижче матеріалі не будуть, тому що на спрощеній системі вони більше перебувати не будуть.

 

Що ж стосується фізичних осіб, то 1-а група перетворюється на групу «А» практично без будь-яких змін по умови роботи.

 

Якщо говорити про 2-й групі платників, то тепер вони перейдуть у групу «Б» і їх річний дохід тепер не повинен перевищувати 2 млн. Гривень. Це ж стосується і осіб, які стосуються третього групі. І якщо в даний час особи другий і третій групи сплачують єдиний податок фіксований, то тепер група «Б» платити податок буде трохи інакше.

 

З 2016 фіз. особи, що відносяться до групи «Б», платитимуть бюджет в податок на доходи фізичних осіб (ПДФО) і єдиний соціальний внесок (ЄСВ) по 20% з тієї суми, яка буде нараховуватися як та, що підлягає оподаткуванню. Якщо говорити простими словами, то група «Б» повинна буде сплатити 20% від всієї своєї виручки.

 

І якщо особи, які підлягають третій групі платників єдиного податку, практично не відчують великої різниці в 2016-му році, то група осіб 2-ї групи буде платити податки в кілька разів вище, ніж ті, які вони платять зараз.