Коли поїздка працівника за дорученням керівника стає відрядженням

розміщено в: Новини, Публікації

Під фразою «службове відрядження» прийнято розуміти поїздку працівника до іншого населеного пункту за розпорядженням керівника компанії для виконання ним службових обов’язків.

На думку Мінсоцполітики, викладеному в листі від 12.01.2016 р .. № 31-08030-16-10 / 965, в тому випадку, коли працівник здійснює поїздки в рамках виконання своїх безпосередніх обов’язків, то такі поїздки не є службовими відрядженнями.

У разі оформлення службового відрядження, всі витрати відшкодовуються працівникові в встановлених законодавчих розмірах і не залежать від дальності і місця відрядження. Сюди входять витрати на проїзд, витрати на житло, добові, а також інші витрати, узгоджені з керівником.

Що стосується витрат на проїзд, то керівництво може надати наявний в організації транспорт. Працівник при можливості користується власним автомобілем з оплатою необхідних витрат на паливо, або використовується громадський транспорт: автомобільний, залізничний, повітряний, водний і так далі. При оплаті проїзних квитків, безумовно, включається і пасажирська страховка, і вартість постільної білизни.

Питання місця проживання вирішується роботодавцем, оплата найму і бронювання житлового приміщення: готелі, гуртожитки, приватного житла – проводиться, тільки якщо немає можливості безкоштовного проживання.

Оплата добових розраховується бухгалтерією організації за всі дні перебування у відрядженні, серед яких і вихідні, і святкові, і час в дорозі.