Евтушенко Ольга
Євтушенко Ольга Володимирівна директор, аудитор

Євтушенко Ольга Володимирівна директор, аудитор

Аудитор, дві вищі освіти за спеціальностями «Облік і аудит» та «Якість, стандартизація та Сертифікація» випускниця Донецького Національного Технічного Університету

Сертифікат аудитора №007165, сертифікат СAP (Certified Accounting Practitioner 005143 от 15.12.2011), Сертифікат від Institute of Financial Accountants (Diploma in International Financial Reporting Standards for Professionals).
Досвід роботи в сфері бухгалтерського та податкового обліку понад 12 років.

audit@auditcontrol.com.ua

+380957271616

Зеленюк Тетяна
Зеленюк Тетяна Валеріївна, бухгалтер

Зеленюк Тетяна Валеріївна, бухгалтер

Вища освіта, спеціальність “Економіка підприємства”,
випускниця Одеської Академії харчових технологій.

Інститут післядипломної освіти “Облік і аудит”
Досвід роботи більше 15 років в сфері бухгалтерського та податкового обліку:
оптова торгівля, ЗЕД, робота з фізичними особами – підприємцями.

0636309107; 0958445270

zelenyktatyana@auditcontrol.com.ua

 

Свитенко Светлана
Світенко Світлана Миколаївна, бухгалтер

Світенко Світлана Миколаївна, бухгалтер

Вища освіта, економіст за фахом «Облік і аудит», закінчила Державний інститут післядипломної освіти керівників і спеціалістів металургійного комплексу України.

Пройшла навчання за програмою сертифікації CAP / CIPA в Україні з предмету «Управлінський облік 1», «Фінансовий облік”, “Право”.

Досвід роботи більше 14 років в сфері бухгалтерського, податкового обліку і аудиту на підприємствах оптової торгівлі, виробництва, сільгосппідприємствах, не прибуткових підприємств.

+380506360505

svitenko@auditcontrol.com.ua

 

Рощупкина Лариса
Рощупкина Лариса Валеріївна, бухгалтер

Рощупкина Лариса Валеріївна, бухгалтер

Спеціаліст з бухгалтерського обліку. Має вищу освіту-Українська державна академія залізничного транспорту за спеціальністю «Облік і аудит»; базова вища освіта-Луганський будівельний технікум транспортного будівництва за спеціальністю «Бухгалтерський облік».

Досвід роботи більше 12 років по організації, постановці та ведення бухгалтерського, податкового та управлінського обліку на виробничих підприємствах, підприємствах в сфері оптової торгівлі та послуг.

+380999468705

roschupkina@auditcontrol.com.ua

Антонюк Наталья
Антонюк Наталія Володимирівна, бухгалтер

Антонюк Наталія Володимирівна, бухгалтер

Вища освіта, Донецький Національний Університет, факультет обліково-фінансовий, спеціальність «Фінанси», диплом спеціаліста.

Досвід роботи більше 12 років. Спеціаліст в сфері бухгалтерського та податкового обліку на підприємствах торгівлі та послуг .Основні обов’язки – бухгалтерський і податковий облік.

+380665676170

antonyuk.n@auditcontrol.com.ua

 

Журавльова Тетяна
Журавльова Тетяна Валентинівна, бухгалтер

Журавльова Тетяна Валентинівна, бухгалтер

Вища освіта, спеціальність «Прикладна математика» кваліфікація – математик, випускниця Дніпропетровського Національного Університету, диплом спеціалісту.

Має досвід роботи на великому виробничому підприємстві (трубна промисловість) в сфері бухгалтерського та податкового обліку, основні обов’язки – бухгалтерський та податковий облік.

+380503427714

juravleva.tatiana@auditcontrol.com.ua

Ковалева Тетяна
Ковальова Тетяна Володимирівна, бухгалтер

Ковальова Тетяна Володимирівна, бухгалтер

Вища освіта, закінчила Донецький економіко Гуманітарний інститут в 1998р., Факультет міжнародних економічних відносин; ‘Економіст за фахом “Облік і аудит”.

Досвід роботи 20 років по веденню бухгалтерського, податкового та управлінського обліку на підприємствах оптової і роздрібної торгівлі, виробництва, громадського харчування, в сфері послуг.

+380986797499

kovaleva.tatiana@auditcontrol.com.ua