Евтушенко Ольга
Євтушенко Ольга Володимирівна директор, аудитор

Євтушенко Ольга Володимирівна директор, аудитор

Аудитор, дві вищі освіти за спеціальностями «Облік і аудит» та «Якість, стандартизація та Сертифікація» випускниця Донецького Національного Технічного Університету

Сертифікат аудитора №007165, сертифікат СAP (Certified Accounting Practitioner 005143 от 15.12.2011), Сертифікат від Institute of Financial Accountants (Diploma in International Financial Reporting Standards for Professionals).
Досвід роботи в сфері бухгалтерського та податкового обліку понад 12 років.

audit@auditcontrol.com.ua

+380957271616

Cтавніченко Євгенія Анатоліївна
Cтавніченко Євгенія Анатоліївна, бухгалтер

Cтавніченко Євгенія Анатоліївна

член Громадської організації «Федерація професійних бухгалтерів і аудиторів України»

Має ступінь вищої освіти магістр спеціальність облік і оподаткування професійна кваліфікація магістр з обліку і оподаткування .

Отримала  диплом від INSTITUTE OF FINANCIAL ACCOUNTANTS (Diploma in International Financial Reporting Standards for Professionals).

Досвід роботи бухгалтера 5 років, у сфері бухгалтерського аутсорсингу 3 роки. Досвід роботи в сфері бухгалтерського та податкового обліку на підприємствах аграрного сектора. Основні обов’язки – ведення бухгалтерського та податкового обліку.

+380668482594, +380969583282

estavnichenko@auditcontrol.com.ua

 

Козел Диана
Козел Діана Віталіївна, юрисконсульт

Козел Діана Віталіївна, юрисконсульт

Юрисконсульт, має вищу освіту за спеціальністю – “Право”,яка отримана в Університеті митної справи та фінансів.

Досвід роботи у приватного адвоката, досвід роботи у митній сфері, работа з суб’єктами ЗЕД, має професійний досвід у складанні процесуальних документів, приймала участь у судових засіданнях, учасник круглих столів у Третьому Дніпропетровському центрі безоплатної правової допомоги, учасник Антикорупційного форуму « Рух за очищення».

+380983606870

control@auditcontrol.com.ua

 

Світенко Світлана
Світенко Світлана Миколаївна, бухгалтер

Світенко Світлана Миколаївна, бухгалтер

Освіта – вища, економіст за спеціальністю «Облік та аудит», закінчила Державний інститут післядипломної освіти керівників та спеціалістів металургійного комплекса України.

Пройшла навчання за програмою сертифікації CAP / CIPA в Україні з предмету «Управлінський облік 1».

Маю досвід роботи в сфері бухгалтерського та податкового обліку на підприємствах оптової торгівлі та виробничих підприємствах.

+380506360505

svitenko@auditcontrol.com.ua

 

Мельничук Татьяна
Мельничук Тетяна Михайлівна, бухгалтер

Мельничук Тетяна Михайлівна, бухгалтер

Высшее образование, специальность «Финансы и Кредит», квалификация экономист по финансам, выпускница Донбасской Государственной Машиностроительной академии.

Має досвід роботи в сфері бухгалтерського та податкового обліку на підприємствах у сфері послуг та оптової торгівлі, основні обов’язки – внутрішній аудит, бухгалтерський і податковий облік.

+380502999415

 

Рощупкина Лариса
Рощупкина Лариса Валеріївна, бухгалтер

Рощупкина Лариса Валеріївна, бухгалтер

Спеціаліст з бухгалтерського обліку. Має вищу освіту-Українська державна академія залізничного транспорту за спеціальністю «Облік і аудит»; базова вища освіта-Луганський будівельний технікум транспортного будівництва за спеціальністю «Бухгалтерський облік».

Досвід роботи більше 10 років по організації, постановки та ведення бухгалтерського, податкового та управлінського обліків на виробничих підприємствах і підприємствах в сфері оптової торгівлі.

+380999468705

roschupkina@auditcontrol.com.ua

Антонюк Наталья, бухгалтер
Антонюк Наталія Володимирівна, бухгалтер

Антонюк Наталія Володимирівна, бухгалтер

Вища освіта, Донецький Національний Університет, факультет обліково-фінансовий, спеціальність «Фінанси», диплом спеціаліста.

Має досвід роботи в банківській сфері, а також в сфері бухгалтерського та податкового обліку на підприємствах, основні обов’язки – бухгалтерський і податковий облік.

+380665676170

antonyuk.n@auditcontrol.com.ua