Наші клієнти та їх досягнення

розміщено в: Новини

 

Австрійська компанія Seven Refractories вийшла на ринок України, запропонувавши європейські технології у виробництві та інжинірингу вогнетривких бетонів.

Компанія Seven Refractories Ukraine працює на ринку України з 2012 року. У 2015-му в результаті реорганізації своїх активів тепер є українською компанією на 100% з іноземним капіталом. Seven Refractories – це не лише інвестиції в український ринок, а й, що не менш важливо, – нові технології у виробництві вогнетривких матеріалів, а також технічні рішення щодо їх застосування у різних теплових агрегатах металургійної та цементної промисловості. Компанія вже встигла виконати ряд проектів на металургійних підприємствах країни.

Одна з останніх робіт, виконаних Seven Refractories, – капітальний ремонт доменної печі №3 Маріупольського металургійного комбінату ім. Ілліча.

Роботи проводилися роботизованим способом. Технологія дозволяє дистанційно наносити вогнетривкий матеріал на внутрішню поверхню доменної печі в газонебезпечному середовищі, що дає можливість виконати таку роботу безпечно для обслуговуючого персоналу.

Основне завдання компанії – зробити роботу теплових агрегатів більш ефективною, а також збільшити міжремонтний період, що в свою чергу дозволить знизити витрати на їх обслуговування в довгостроковій перспективі.

Окремі проекти, реалізовані в прокатному виробництві на європейських підприємствах, дозволили скоротити витрату дорогого природного газу на обігрів нагрівальних печей на 30%. Для України такі проекти також були б вкрай актуальні.

Важливо відзначити високу енергоефективність при виробництві вогнетривких матеріалів в Seven Refractories. Виробничі цехи в Словенії, де випускають вогнетриви, споживають електроенергію, яку виробляє власна електростанція з сонячної енергії. Надлишки електрики реалізуються державі. В результаті Seven Refractories, мабуть, єдине в Європі підприємство з виробництва вогнетривких матеріалів, яке виробляє електроенергії більше, ніж необхідно для забезпечення своїх технологічних процесів. Таким чином, матеріали, вироблені Seven Refractories, є одними з найбільш екологічних та енергоефективних в своєму сегменті.

Подібні технології і стандарти підприємство має намір поширювати й в Україні.

В умовах існуючої енергетичної нестабільності, а також враховуючи високу вартість енергоносіїв, це стає вагомим аргументом для партнерів Севен Рефракториз України в нашій країні.

«Є два основних важелі зростання компанії: географічне розширення і збільшення продуктового портфеля. В даний час портфель нашої продукції складається з 450 пропозицій, з можливістю численних варіацій залежно від запиту замовника. З точки зору географії, ми присутні на чотирьох континентах, і зараз ми закладаємо основу для подальшого географічного розширення », – говорить генеральний директор Seven Refractories Group Erik Zobec.

Поки Seven Refractories в Україні використовує тільки європейські матеріали, обладнання і фахівців, проте компанія планує розвиватися і в перспективі, можливо, відкриття і в Україні, тут, на сході країни, власних виробничих майданчиків.

«Сьогодні іноземні компанії побоюються працювати на ринку України. І причина в цьому – не тільки військові дії на сході країни. Нестабільна економічна ситуація, складності з логістикою – все це стримує іноземні інвестиції в Україну. Наша компанія своїм прикладом демонструє, що сьогодні в Україні можна успішно працювати і давати добрі результати », – вважає генеральний директор Seven Refractories України Олег Тищенко.

Він впевнений, що інвестиції та технічні рішення, які пропонує Seven Refractories українським партнерам, принесуть економіці країни не тільки реальну підтримку, а й стануть позитивним прикладом для інших інвесторів, які ще тільки думають про можливості розвитку бізнесу в нашій країні.