Для чого потрібні аудиторські перевірки

  розміщено в: Новини, Публікації

  Аудиторська перевірка включає в себе декілька функцій. Це і фінансова перевірка організації, і перевірка оподаткування, і з’ясування достовірної інформації про фінансову діяльність підприємства.

  Аудиторські перевірки – необхідна частина життя та існування будь-якого підприємства. Ними займаються як приватні особи, так і юридичні фірми і компанії. Так, наприклад, керівник організації може замовити аудиторську перевірку самостійно, керуючись лише тільки власним бажанням (ініціативний аудит). Однак, до послуг аудиторської перевірки вдаються не тільки за власним бажанням, іноді такі перевірки є обов’язковими.

  В якості аудитора може виступати одна особа, а може й ціла юридична фірма Дніпропетровськ, яка є незалежним експертом. Після проведення перевірки видається аудиторський висновок, опис всіх виявлених помилок і недоліків, рекомендації щодо усунення зауважень і недоліків.

  Крім того, перевірки, які проводяться з постійною періодичністю, приносять відмінну рентабельність організації, підвищують ефективність роботи організації, а також допоможуть позбутися від інцидентів під час перевірок державними органами.

  Хтось замовляє аудиторські перевірки для того, щоб позбутися від податкових ризиків, зменшити штрафні санкції, хтось просто не довіряє роботі свого бухгалтера і вдається до перевірці. А хтось просто хоче бути впевненим у завтрашньому дні, при цьому, не допускаючи нових помилок. Та й коли Ваш бізнес досягає певного рівня, без аудиторських перевірок не обійтися.

  Аудиторські фірми містять цілий штат фахівців, які стежать за всіма нововведеннями, що відбуваються в законодавчих актах.

  Замовивши послуги аудитора Дніпропетровськ, підприємство в подальшому може знизити або зовсім уникнути штрафних санкцій, а також знизити фінансові збитки, підвищити якість бухгалтерського та податкового обліку. Адже аудиторські перевірки проводять висококваліфіковані фахівці, які постійно підвищують свій професійний рівень.